Integracja firmowa

Cześć! W tym artykule chciałbym Ci troszkę poopowiadać o integracji firmowej. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny aspekt w pracy. Pracując w zespole nie zawsze jest czas, by porozmawiać na przeróżne tematy. Każdy pracownik chce wykonać swoją pracę jak najlepiej przez co nie ma możliwości zbudować więzi z innymi pracownikami. Każdy jest zagoniony, a nie oszukujmy się, atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna.

Dobrym rozwiązaniem na zresetowanie się od bieganiny w pracy i na lepsze poznanie zespołu jest impreza firmowa. Może to być jeden wieczór, jak i spędzony weekend poza miastem. Każdy lubi góry, jedni bardziej drudzy ciut mniej. Dlatego też chciałbym zaproponować imprezę firmową np. w górach. Impreza firmowa w górach to genialny pomysł na integracje ludzi w firmie. Możecie wspólnie zwiedzać okolicę, korzystać z zasobów hotelu. Góry to nie tylko mordęga wspinaczkowa, ale też niesamowite widoki, świetne przygody i przede wszystkim kupa śmiechu. Rezerwacja hotelu to nie jest żaden problem, możesz to zrobić telefonicznie bądź za pomocą internetu.

Hotel jaki mogę Ci polecić to hotel beskid. Znajduje się w Nowym Sączu, który znajduje się nie daleko centrum miasta(jakieś 15 minut pieszo). Na wyposażeniu hotelu jest między innymi spa, sauna, basen, wifi, parking. Nawet jeśli pogoda nie będzie sprzyjała to jest możliwość skorzystania z dóbr hotelu. Imprezy integracyjne w górach to świetna przygoda, która zostanie każdemu w pamięci na lata. Zbliży to wasze kontakty w pracy przez co atmosfera znacznie się zmieni. Także nie zastanawiaj się za długo i zainicjuj spotkanie, zmień rutynę codziennej pracy, zbliż ludzi do siebie a jestem pewny że znacznie poprawi to wyniki firmy.

Każdemu z nas należy się odpoczynek od codziennej gonitwy za pieniądzem, walką z problemami dnia codziennego. Odskocznia od tego wszystkiego może tylko dać plusy dla każdej ze stron. Piękne widoki w górach, zupełnie inne powietrze, inny klimat i przede wszystkim przepiękny hotel, który Ci zaproponowałem oczaruje każdego zagonionego człowieka. Zgrany zespół w Twojej pracy to wydajny zespół. Nie zwlekaj, zacznij działać !